به اسکیلدآپ شکل دهید

به ما بپیوندید تا کنار هم آموزش را ساده تر کنیم. برنامه نویسی سخت نیست!

0
136

چیزی که خیلی زود پس از ورود به دانشگاه متوجه آن خواهیم شد آن است که مطالعات آزاد از هرچیز مهم تر است برای مثال یک کتاب آموزشی در زمینه یک زبان برنامه نویسی به محض انتشار قدیمی و تاریخ مصرف گذشته شده و در واقع منابع آنلاین و پویا، خصوصاْ جوامع برنامه نویسان آنلاین مانند استاک اورفلو از مهم ترین منابع آموزشی برای یک برنامه نویس در هر رده ای خواهند بود. وبسایت حاضر تلاش می کند به عزیزانی که سعی در یادگیری سریع تر زبان ها برنامه نویسی دارند خدمت کند ، خدماتی چون راهنمایی و نشان دادن یک نقشه راه و آموزش مباحث پایه که مهم ترین اصل در آموختن زبان های برنامه نویسی هستند، محور اسکیلدآپ خواهند بود. یک نقشه راه صحیح و جامع و معرفی منابع بروز برنامه نویس را از انجام سعی خطا و هدر دادن وقت برای بررسی منابع بی ارزش رها خواهند ساخت این امر پروسه یادگیری را بسیار کوتاه و آسان خواهد ساخت ، همچنین شناخت مفاهیم و مباحث اولیه آموختن یک زبان برنامه نویسی به دانش آموزانی که کم تر با زبان انگلیسی آشنا هستند در فهم مباحث آتی که به زبان انگلیسی خواهند بود کمک بسزایی خواهد کرد.

امروز برای یادگیری وب نیازی به صرف هزینه و شرکت در جلسات آموزشی حضوری نیست. کافیسیت بدانیم از کجا مسیر آموختن را آغاز کنیم!
امروز برای یادگیری وب نیازی به صرف هزینه های گزاف و شرکت در جلسات آموزشی حضوری نیست. کافیسیت بدانیم از کجا مسیر آموختن را آغاز کنیم!

اسکیلدآپ مسیر صحیح آموختن را نشانگر  خواهد شد!

اسکیلدآپ یک سرویس و بنیادی ناسود بر است که سعی دارد به کمک برنامه نویسان و مربیان بستری برای بهبود سطح آموزشی زبان های برنامه نویسی باشد. نظرات ، پیشنهادات و همکاری شما برنامه نویسان علاقه مند به شکل گیری آینده این سرویس کمک خواهد کرد. به اسکیلدآپ بپویندید و در آینده سهیم باشید.

در دو گروه کلی می توانید در جامعه اسکیلدآپ فعالیت داشته باشید: تیم رسمی و تیم افتخاری! فعالیت های ما در اسکیلدآپ به موراد آموزشی محدود نیست بلکه توسعه و طراحی نرم افزار های مختلف در جهت گسترش محتوی فارسی را نیز شامل می شود.

برای پیوستن به تیم افتخاری کافیست در سایت ثبت نام کنید، به همین سادگی 😉 زمینه فعالیت های شما عزیزان در تیم افتخاری تقریبا نا محدود خواهند بود برای مثال پس از عضویت می توانید مطلب و یا مقاله ارسال کنید یا حتی اگر علاقه مند باشید پس از هماهنگی با مدیر تیم افتخاری در گسترش یک سرویس یا یک محصول به سایر اعضا کمک کنید، فراموش نکنید فعالیت ها شما و سایر اعضای تیم افتخاری جنبه تجاری نخواهند داشت و تمام محصولات و یا سرویس ها رایگان و متن باز خواهند بود.

اما تیم رسمی! این تیم تفاوت چندانی با تیم افتخاری نخواهد داشت و همچنان اکثر محصولات و سرویس های حاصل رایگان و متن باز خواهند بود با این تفاوت که بصورت قرار دادی یا استخدامی در اسکیلدآپ فعالیت خواهید کرد و از شما انتظار مسئولیت پذیری خواهیم داشت.

 

علاقمندان به همکاری با اسکیلدآپ در تیم رسمی می توانند با ایمیل ما {hello[at]skilledup[dot]ir} تماس بگیرند. در بخش موضوع ایمیل فقط کلمه “همکاری رسمی” را قید کنید و مطمئن شوید که این موارد را در ایمیل آورده اید:

  • نام و نام خانوادگی
  • سن
  • محل سکونت و آخرین مدرک تحصیلی
  • شغل فعلی و میزان ساعات آزاد در طول روز
  • سوابق و مهارت ها (فهرست وار، همراه با لینک یا تصویر مطالب)
  • میزان تسلط بر زبان های برنامه نویسی و نرم افزارها، سیستم عامل مورد استفاده، و …

در صورت مناسب تشخیص دادن سوابق یا نمونه مطلب ارسالی، اسکیلدآپ با شما تماس خواهد گرفت تا ادامه فرآیند همکاری را شرح دهد. مراحل بعدی شامل همکاری موقت، همکاری قراردادی و همکاری استخدامی خواهد بود.

دیدگاه خود را در میان بگذارید