قالب وردپرسی Newspaper 9 – کاملا راستچین

0
74

قالب خبری و چند منظوره وردپرسی Newspaper نسخه 9.7.3

قالب نیوزپیپر پرفروش ترین قالب خبری وردپرس، با بیش از 65 هزار مشتری می باشد. نسخه حاضر، نسخه بومی سازی شده و کاملا راستچین این قالب میباشد. برای سهولت بیشتر در استفاده و بروزرسانی آسان تر این قالب به نسخه های آتی نسخه راستچین به صورت Child theme ارائه شده است و در گذر زمان با نسخه ها جدیدتر مطابقت داده خواهد شد لذا پس از ارتقا یا بروزرسانی قالب با پلاگین های آن به کمک نسخه های اورجینال سایت شما همچنان راستچین خواهد ماند. علاوه بر این شما می توانید با اعمال تغییرات مورد نیاز خود در این چیلد-تم بدون دست بردن در فایل های اصلی قالب ، آن را ویرایش کنید.

توجه: این تم چیلد شامل استایل راستچین و برخی تغییرات جزئی در کد های php خواهد بود ولی فعلا شامل زبان فارسی نخواهد شد. نکته دیگر اینکه این قالب کودک (child theme) دائما در حال بروزرسانی و بهبود خواهد بود و بصورت منظم در گیت هاب بوصورت نسخه های آزمایشی و پایدار منتشر خواهد شد.

دریافت از گیت هاب

اگر خیلی عجله دارید و می خواهید همین الان از قالب نیوزپیر ۹ استفاده کنید این گزینه وجود دارد که از پرعجله ترین نسخه قالب کودک (پر از باگ) استفاده کنید، این نسخه شامل زبان فارسی و استایل راست چین برای بیشتر بخشهای این قالب است. توجه داشته باشید نسخه موجود در گیت هاب (لینک بالا) بارها و بارها تست خواهد شد اما این نسخه فقط برای تست گرفتن از این قالب در حالت راست چین ایجاد شده!

دریافت نسخه عجولانه (پر خطا) 9.7.2

و در پایان شما به فایل اصلی قالب برای نصب روی وردپرس خود نیاز خواهید داشت، این نسخه کرک نشده اما می توانید از آن بدون محدودیت استفاده کنید تنها مشکل آن وجود اخطار فعال سازی قالب است که با خرید آن رفع خواهد شد 😉

دریافت نسخه نال نشده و اروجینال

دیدگاهتان را بنویسید